Oferujemy jedynie bezpieczne, 100% legalne oraz certyfikowane produkty z upraw ekologicznych.
Wspierają proces fizjologiczny dzięki zawartości naturalnych związków, które nie są psychoaktywne, dzięki czemu nie mają działania odurzającego.

Drodzy klienci, Mamy dobrą wiadomość

Jest możliwość zamawiania na terenie UE. Jak dokonać płatności z za granicy?
Dowiedz się więcej w zakładce 
Najczęściej zadawane pytania.
Serdecznie zapraszamy

Subskrybuj, aby otrzymywać oferty specjalne, bezpłatne prezenty i oferty jednorazowe.

100% naturalny

Z certyfikowanych ekologicznie upraw konopi

Legalne polskie konopie włókniste
100% Cannabis Sativa

Olejki konopne w naszym sklepiku są z dwóch odmian konopi: Futura i Santica.

100% produkt Polski

Nasze olejki ekstrahowane są z ekologicznego suszu od polskich rolników ekologicznych. Certyfikaty umieszczane są w galerii zdjęć olejków, past i herbatek konopnych.

Badany laboratoryjnie
Ekstrakcja alkoholowa – full spectrum kannabinoidow

Każdy olejek jest badany laboratoryjnie. Wyniki analiz olejków umieszczone są w galerii zdjęć każdego olejku, który mamy w ofercie. Nasze olejki spełniają normę zawartości THC < 0,2%

Początkująca
Olejek 5 proc. dałam w styczniu w prezencie pewnemu melancholikowi, który barwnie opowiadał wtedy o swoich problemach z trawieniem i nerwami. Od tej pory przytył, ma apetyt, dobrze sypia i twierdzi, że jest to regeneracja jego organizmu po latach turbulencji. Dominice należą się podziękowania!
JMD
Stosujemy od kilku dni w terapii naszego kociaka - zdiagnozowany guz mózgu. Po dwóch dniach już była widoczna poprawa w funkcjonowaniu naszego pupila! - przykurcze, napięcia mięśni ustały - chodząc zachowuje równowagę - wrócił apetyt - własne potrzeby załatwia we właściwych miejscach, a nie pod siebie. Jest nadzieja,są pozytywne myśli!
Grzegorz
Szok! Już po pierwszych 3 kroplach ustabilizował mi się puls i poziom stresu mierzony zegarkiem. Od tych pierwszych kropli śpię jak dziecko.
Justyna Mikołajczak
Kupując olejek od Pani Dominiki wiedziałam, ze się nie zawiodę. Już po pierwszych aplikacjach moja mama spokojnie mogła wstać z łóżka przy fibriomialgii, ma więcej energii do działania. Przesypia również noce i budzi się bardziej wypoczęta, co wcześniej nie mialo miejsca. Bóle stawów znacznie się zmiejszyły. Dodatkowo po 2 aplikacjach oleju na kujrzajkę, z którą zmagała się dość długo – zaczęła ona wysychać a dziś nie ma już po niej sladu. Dziękujemy za Pani pracę! ❤️
Beata Mroczek
Bardzo pachnący i delikatny smak. Polecam
Beata Mroczek
Świetna herbatka, pachnąca i delikatna
Tomasz Kirpluk
moja opinia jest bardzo pozytywna, kupiłem olejek i nacierałem swoją twarz 3 razy dziennie i wyglądam chyba młodziej. Moja żona mówi mi że troche jak przed studniówką ale jej nie wierze, ogólnie okej

Zakochałem się w Pani dominice Kocham Cie!!!
Grażyna
Posyłam łzy szczęścia i wdzięczności mojej mamy, jako najlepszą formę reklamy!! Po jednokrotnym użyciu pasty bóle, które miała moja mamusia od kilku lat, natarczywe i długotrwałe, minęły!!! Dołączam swoje podziękowania dla całego zespołu twórców tego cudownego specyfiku! Dziękuję!!!
Zakochałem się w Pani dominice Kocham Cie!!!
previous arrow
next arrow
 
Shadow

[sg_popup id=803]

Skorzystaj z promocji! Teraz zniżki na wszystkie olejki, pasty i herbatki konopne Take advantage of the promotion! Now, discounts on all hemp oils, pastes and teas

X
Cart
  • No products in the cart.